Öne Çıkanlar Türk lirası cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami gecikme faiz oranı y nando de colo fener şirazlı sadi düşünceleri Özgür Özel Kimdir? memur haber

Türk Telekom Denemesi 10 GB Bedava kampanyası detayları

TÜRK TELEKOM'DAN GB KAMPANYASI

GSM şirketleri arasında yoğun bir şekilde devam eden rekabet kullanıcılara yarıyor.

Türk Telekom son olarak başlattığı Denemesi Bedava Kampanyası ile müşterilerine 10 GB hediye ediyor.

Cayma bedelsiz hattınızı Türk Telekoma geçirdiğiniz anda 10 GB hediye alabiliyorsunuz.

İşte Kampanya Detayları

 1.     Kampanya 11 Kasım- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2020 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 2.     Gel Dene Kampanyası'ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde belirli bireysel ve kurumsal tarifelerimizden birine numara taşıma yolu ile başarıyla dâhil olarak aktivasyon tarihini takip eden 30 gün içerisinde kampanyaya Online İşlemler Uygulamasıüzerinden veya SMS (GEL DENE yazıp 5555'e göndererek) yoluyla başvuran yeni aboneler faydalanabilecektir
 3.     Yukarıda belirtilen tüm koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında, tek defaya mahsus olmak üzere kampanya katılımını takiben ilk 30 gün süresince kullanılabilecek 10GB ek cepten internet faydası ve 3 fatura dönemi boyunca bedelsiz cayma hakkı ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanan müşterilere, ilk 3 fatura dönemi içinde taahhüde aykırılık oluşması durumunda cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 4.     Bireysel tarifeler için, Data tarifeleri, Başlangıç Tarifesi, Ortak Tarife, Referans Tarifesi, Selfy Sosyal 4GB, Selfy Sosyal 7GB, Selfy Sosyal 12 GB Tarifeleri, BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosacell, Vestelcell gibi iş birliği tarifeleri, Prime 25 Tarifesi, Fırsat Web'de Prime 10GB Tarifesi, Fırsat Web'de Prime 15GB Tarifesi Prime İnternetliye Özel 10GB Tarifesi, Prime İnternetliye Özel 15GB Tarifesi, Prime KatKat 10GB Tarifesi, Prime KatKat 15GB Tarifesi, Prime Eksper Asmayan 10GB Tarifesi, TrabzonCell Fırsat 8GB, GSMobile Fırsat 8GB, Fenercell Fırsat 8GB Tarifesi, KAFKAFCELL Sınırsız 600, GSMobile Rakipsiz 2000, Fenercell Rakipsiz 2000, Erişilebilir Cep 2 GB, Erişilebilir Cep 4 GB, Erişilebilir 6GB Tarifesi, Erişilebilir 8GB Tarifesi ile SMS kanalıyla taahhüt verme kurgusu olmayan tarifeler haricindeki bireysel tarifeler bu kampanyadan yararlanabilecektir.
 5.     Kurumsal tarifeler için ise, Smart Business Tarife Teklifleri, Cep Dostu Tarife Teklifleri, Kontrol Sizde Tarife Teklifleri PTTcell Seçmeli Tarife Teklifleri, Fenercell 14 GB, Fenercell 21 GB, Fenercell 4 GB, Fenercell 7 GB, Menu GSMobile 1200, Menu GSMobile 2400, Menu GSMobile 300, Menu GSMobile 3600, Menu GSMobile 5000, Menu GSMobile 600, Menu GSMobile,  PTTcell İşyerim Tarife Teklifleri bu kampanyadan faydalanacaktır.
 6.     Aboneler, SMS veya Online İşlemler Uygulaması üzerindenkampanyaya katılım sağlayabilecektir. SMS yoluyla kampanyaya katılım için GEL DENE yazıp 5555'e gönderilmesi gerekmektedir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda / faydalar kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 7.     Kampanyaya kayıt olan müşteri tarifesinde taahhüt vermediyse: 10GB hediye faydası tanımlanır. Müşteri, tarifesine taahhüt verdikten sonra ise ücretsiz cayma hakkındanfaydalanabilir. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak kampanya kayıt tarihi baz alınır.
 8.     Kampanyaya kayıt olan müşteri kampanya kaydı öncesi tarifesinde taahhüt verdiyse: 10GB hediye faydası ve cezasız cayma hakkıtanımlanır. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak taahhüt başlangıç tarihi baz alınır.
 9.     Fayda geçerlilik süresi olan 3 fatura döneminin sona ermesinin ardından, hatta tanımlı tarife / taahhüt koşulları çerçevesince taahhüde aykırılık oluşması durumunda kampanya kapsamında olan 3 fatura döneminde sunulan indirimler de dâhil olacak şekilde sunulan indirimler ile kalan ay ücretlerinin tahakkuk etmemiş kısmı kıyas edilerek müşterinin lehine olan tutar, cayma bedeli olarak faturaya yansıtılacaktır.
 10.     Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 11.     Kampanya kapsamında tanımlanan ücretsiz internethakkının süresi 30gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 12.     Kampanya kapsamında tanımlanan ücretsiz internet faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 13.     Kampanya kapsamında sunulan intrrnethakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme yapılır.
 14.     Kampanya kapsamında tanımlanan internethakları transfer edilemez.
 15.     Kampanyaya kayıt olup hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifemize geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı fayda / faydalar iptal edilecektir.
 16.     Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.
 17.     TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.