Öne Çıkanlar Lopez Camelo soner sarıkabadayı evleniyor mu Bugün Türkiyede meydana gelen depremler (29 Ocak 2020) kimler içebilir Manisa evde ek iş kopengah başakşehir hangi kanalda ne zaman

2020 Kocaeli SYDV memur alım ilanı

2020 SYDV PERSONEL ALIMI

Kocaeli Çayırova SYDV personel alımı için ilana çıktı.

İŞTE DETAYLAR

Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek yada Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak.İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Exel, PowerPoint vb,mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.)

- Bölüm şartı aranmaktadır: 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak,

- B SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP OLMAK VE AKTİF ARAÇ KULLANIYOR OLMAK

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL ŞARTLAR

1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2.Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3.18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

4.Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5.Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6.Herhangi bir terör örgütüyle irtibatı, iltisakı veya intisabı olmamak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

7. 2018-2019 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.8.Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek yada Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak.İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Exel, PowerPoint vb,mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.)

9. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

KOCAELİ/ÇAYIROVAVakfı, SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İlanı (1Kişi)
İlan No: 1151598 Son Başvuru: 04.08.2020 Evrak Son Teslim: 05.08.2020 Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

ÖZEL ŞARTLAR

1-Daha önce Çayırova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alım mülakatına katılmış olup, ilgili mülakattan elenmemiş olmak

2. Çayırova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alım ilanından önce Çayırova İlçesinde ikamet ediyor olmak

3. Herhangi bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından deneme süresi içerisinde sözleşme feshinin gerçekleşmemiş olması.

4.İstenilen Evraklar : CV,KPSS Sonuç,Ehliyet ,Kimlik Fotokopisi,Bilgisayar Sertifikası,Diploma,Askerlik Durum,İkametgah Belgeleri getirilmelidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.