Öne Çıkanlar Bal ligi 6.grup 13.hafta Bal ligi 7.grup 13. Hafta maçları (15 Aralık 2019) Bal ligi 2.grup 13. Hafta maçları (15 Aralık 2019) Yeni gelir vergisi dilimleri belli oldu Dijital Hizmet Vergisi ve 2020 yılı gelir vergisi dilimleri

Şehit öğretmenlerin listesi

Terör olayları neticesinde hayatını kaybeden şehit öğretmenlerimizin listesini Milli Eğitim Baakanlığı yayınladı. Özellikle PKK terörü ile hayatını kaybeden öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.

İşte Şehit Öğretmenlerimizin listesi;

1    Mehmet SAYGIGÜDER    Gaziantep – Şahinbey Aliye- Ömer Battal İ.Ok.-1979    1979    Gaziantep    Şahinbey Aliye Ömer Battal  İ.Ok. Md.Yrd.
2    Nevzat DEMİRCİ    Ağrı – Hamur Özdirek Köyü - 1980    1980    Ağrı    Hamur Özdirek Köyü Ok. Er Öğrt.
3    Fevzi ATEŞ    Batman Endüstri Meslek Lisesi Lojmanları  - 1980    1980    Batman    Merkez Endüstri Meslek Lisesi Md.Yrd.
4    Recep ÇAKIR    İstanbul - Eminönü Cevrikalfa İlkokulu – 1980    1980    İstanbul    Eminönü Cevrikalfa İlkokulu Öğrt.
5    Ali İNCEKARA    İstanbul – Fatih İlkokulu  - 1980    1980    İstanbul    Fatih İlkokulu Öğrt. ve Md.Yrd.
6    Bekir DEDAŞ    Şanlıurfa-Hilvan –Ülkü ilkokulu  - 1980    1980    Şanlıurfa    Hilvan  Ülkü İlkokulu Müdürü
7    Şekip AKIN    Batman – Sason - 1984    1984    Batman    Sason İlçe İlköğ.Md.
8    Asım ÖZDEN    Diyarbakır – Lice Yolçatı Köyü  - 1987    1987    Diyarbakır    Lice Yolçatı Köyü Ok. Öğrt.
9    Aydın ACUN    Mardin – Dargeçit Kuşluca Köyü – 1987    1987    Mardin    Dargeçit Kuşluca Köyü Vekil.Öğrt.
10    Şenol AKAR    Şırnak – Yoğurtçular Köyü  - 1987    1987    Şırnak    Yoğurtçular Köyü Öğrt.
11    İsa KARAASLAN    Tunceli – Mazgirt Gümüşgün Köyü  - 1987    1987    Tunceli    Mazgirt Gümüşgün Köyü İ.Ö.Ok.
12    Hüseyin AYDEMİR    Batman – Gercüş Aydınca Köyü  - 1988    1988    Batman    Gercüş Aydınca Köyü Ok.Öğrt.
13    Sezgin YOLCU    Batman – Gercüş Yüceköy Köyü  - 1988    1988    Batman    Gercüş Yüceköy Köyü İ.O.Öğrt.
14    Muhammed YILDIZ    Mardin – Dargeçit Bağözü Köyü  - 1988    1988    Mardin    Dargeçit Bağözü Köyü Ok.Öğrt.
15    Mithat EREN    Mardin – Dargeçit Sümer Köyü  -1988    1988    Mardin    Dargeçit Sümer Köyü Ok.Öğrt.
16    Nuri ÖZTÜRK    Mardin – Dargeçit Sümer Köyü – 1988    1988    Mardin    Dargeçit Sümer Köyü Öğrt.
17    Adem AKDENİZ    Mardin – Nusaybin Dağiçi Köyü – 1988    1988    Mardin    Nusaybin Dibek Köyü İ.Ok.Öğrt.
18    Musa SARISAÇ    Tunceli- Mazgirt Akdüven Köyü – 1988    1988    Tunceli    Mazgirt Akdüven Köyü Öğrt.
19    Mustafa ÇAĞLAR    Tunceli- Mazgirt Akdüver Köyü – 1988    1988    Tunceli    Mazgirt Akdüver Köyü İ.Ok.Öğrt.
20    Lokman ÇEKER    Tunceli- Pülümür Altınhüseyin Köyü – 1988    1988    Tunceli    Pülümür Altınhüseyin Köyü Gözeli Mezrası Öğrt.
21    Ali BOŞGELMEZ    Tunceli- Pülümür Altınhüseyin Köyü Göze Mezrası-1988    1988    Tunceli    Pülümür Altınhüseyin Köyü İ.Ok. Öğrt.
22    Fesih SÖĞÜT    Mardin – Savur İlçesi  - 1989    1989    Mardin    Savur Başkavak Köyü İ.Ok. Öğrt.
23    Mehmet KAPUSUZ    Siirt- Eruh Kılıçkaya Köyü Çağlar Mezrası – 1989    1989    Siirt    Eruh Ekmekçiler Köyü Öğrt.
24    Çevik Ersin TEMEL    Siirt- Eruh Kılıçkaya Köyü Çağlar Mezrası - 1989    1989    Siirt    İlköğretim Müfettişi
25    Durmuş GÜÇLÜ    Siirt- Eruh Kılıçkaya Köyü Çağlar Mezrası – 1989    1989    Siirt    Eruh Çetinkaya Köyü Öğrt.
26    E.Erol GÜRSESOĞLU    Adana- Yenibey Mahallesi  387.Sok. - 1990    1990    Adana    Hürriyet Lisesi Öğrt.
27    Ahmet BEKAR    Elazığ- Arıcak Bükardı Köyü  - 1990    1990    Elazığ    Arıcak Bükardı Köyü İ.Ok.Öğrt.
28    Bayram  YEŞİL    Elazığ- Arıcak Bükardı Köyü  - 1990    1990    Elazığ    Arıcak Bükardı Köyü İ.Ok.Öğrt.
29    İzzet YÜKSEL    Elazığ- Arıcak Bükardı Köyü  - 1990    1990    Elazığ    Arıcak Bükardı Köyü İ.Ok.Öğrt.
30    Mehmet GEZER    Gaziantep- Araban Köklüce Köyü İlkokulu - 1990    1990    Gaziantep    Araban Köklüce Köyü Öğrt.
31    Hanifi ÇAKALLIOĞLU    K.Maraş- Pazarcık Cennetpınarı Köyü  İlk.Lojmanı – 1990    1990    K.Maraş    Pazarcık Cennetpınarı Köyü İ.Ok. Öğrt.
32    Ali KARAOĞLAN    Kars – Selim Yukarıdamla Pınar  - 1990    1990    Kars    Selim Yukarıdamla Pınar İ.Ok. Öğrt.
33    Ertan SEVİM    Muş- Merkez  Zengök Oteli  - 1990    1990    Muş    Malazgirt Boyundere Köyü İlkokulu Öğrt.
34    Hakkı KOÇAK    Mardin- Mazgirt  - 1990    1990    Tunceli    Mazgirt Merkez Mimar Sinan İ.Ok.Öğrt.
35    Tahir CİVİL    Diyarbakır – Lice Tuzla Köyü  - 1991    1991    Diyarbakır    Lice Tuzla Köyü Öğrt.
36    Abdurrahman TANER    Adana- Yüreğir Mah. Anadolu Mah. – 1992    1992    Adana    Yüreğir Necmiye Coşkun Tunceli İlkokulu Öğrt.
37    Vural AKDENİZ    Aktepe Köyü İlkokulu Lojmanı  - 1992    1992    Diyarbakır    Diyarbakır Çınar Öğrt.
38    Orhan KORKMAZ    Diyarbakır- Kulp Argün Köyü Gömü Mevkii – 1992    1992    Diyarbakır    Kulp Merkez İlk.Öğrt.
39    Şirin GÖKDERE    Diyarbakır- Silvan Akyol Köyü Yolu Özeri  - 1992    1992    Diyarbakır    Silvan Akyol Köyü Ok.Öğrt
40    Emin AYDIN    Diyarbakır- Bismil Bölümlü Köyü  - 1992    1992    Diyarbakır    Bismil Bölümlü Köyü Öğrt.
41    Mehmet Emin ÖZDEN    Diyarbakır- Hazro Avcılar Mezrası civarı  - 1992    1992    Diyarbakır    Hazro Halk Eğitim Merkezi Müdürü
42    Mehmet GEREN    Diyarbakır- Merkez Alipaşa İlk.Öğrt.  - 1992    1992    Diyarbakır    Merkez Alipaşa İlk.Öğrt.
43    M.Mehdi  ŞANLI    Diyarbakır- Silvan Eski Sinema Civarı – 1992    1992    Diyarbakır    Silvan Lisesi Öğrt.
44    Engin EKER    Otluk Köyü Gördük Mezrası - 1992    1992    Diyarbakır    Silvan Öğrt.
45    İlyas AÇAR    Erzurum- Oltu Göle Devlet Karayolu – 1992    1992    Erzurum    Şenkaya Lisesi Öğrt.
46    Ramazan ERGİ    Diyarbakır – Lice-Bingöl Karayolu Manizor Mevkii - 1992    1992    Hakkari    Merkez Cumhuriyet İ.Ok. Öğrt.
47    Şevki AKGÜN    Iğdır- Aralık Kolikent Köyü  - 1992    1992    Iğdır    Aralık Kolikent Köyü Ok.Öğrt.
48    Orhan GÖK    Mardin – Derik Leventler Mezrası – 1992    1992    Mardin    Derik Sırtköy Köyü İlkokulu Öğrt.
49    İbrahim KIZMAZ    Mardin – Nusaybin – 1992    1992    Mardin    Nusaybin Edip Mungan İlkokulu Öğrt.
50    Seydo AYDOĞAN    Mardin – Kızıltepe – 1992    1992    Mardin    Kızıltepe İstiklal İlköğ.Ok.
51    Abdulvahap YERSİZ    Mardin – Mazıdağı Yukarıkonak Köyü – 1992    1992    Mardin    Mazıdağı Yukarıkonak Köyü İlkokulu Öğrt.
52    Esma KARADOĞAN    Tunceli- Merkez Uzuntarla Köyü - 1992    1992    Tunceli    Merkez Gökçek Köyü Okulu Vekil Öğrt.
53    Ali Rıza PEKGÖZ    Batman –Beşiri Yalınkavak Köyü  - 1993    1993    Batman    Beşiri Yalınkavak Köyü Okulu Öğrt.
54    B.İrfan AŞKAR    Bingöl-Elazığ Karayolu Bilaloğlu Mevkii - 1993    1993    Bingöl    İ.H.L ve Anadolu İ.H.L. Öğrt.
55    Abdullah KARA    Bingöl-Elazığ Karayolu Bilaloğlu Mevkii - 1993    1993    Bingöl    Genç Kavaklı Köyü Ok.Öğrt.
56    Selahattin AYSAN    Bingöl-Elazığ Karayolu Bilaloğlu Mevkii- 1993    1993    Bingöl    Genç Çevirme Köyü İlkokulu Öğrt.
57    Ergin KOMUT    Bitlis- Yolalan Ortaokulu  - 1993    1993    Bitlis    Yolalan Ortaokulu Öğrt.
58    Yasemin TEKİN    Bitlis- Merkez Düzköy Erikli Köyü  - 1993    1993    Bitlis    Merkez Düzköy Erikli Köyü Okulu Öğrt.
59    A.Nafiz ÖZBAĞRIAÇIK    Bitlis – Merkez Yolalan Ortaokulu - 1993    1993    Bitlis    Merkez Yolalan Ortaokulu Öğrt.
60    Bayram TEKİN    Bitlis – Merkez Yolalan Beldesi  - 1993    1993    Bitlis    Merkez Düzköy Erikli İlkokulu Öğrt.
61    Halis ŞİŞMAN    Bitlis- Tatvan Yassıca Köyü -  1993    1993    Bitlis    Tatvan Yassıca Köyü Okulu Öğrt.
62    Ali YILDIRIM    Diyarbakır – Hazro Dadaş Köyü  - 1993    1993    Diyarbakır    Hazro Dadaş Köyü İlkokulu Öğrt.
63    Alihan HAN    5 Nisan Mah.Gürsel Cad.5.Sok.Girişi  - 1993    1993    Diyarbakır    Burhanettin Yıldız EML Öğrt.
64    Ayşe KONAKÇI    Diyarbakır- Bismil Babahaki Köyü - 1993    1993    Diyarbakır    Bismil Babahaki Köyü İlkokulu Öğrt.
65    Numan KONAKÇI    Diyarbakır-Bismil Babahaki Köyü - 1993    1993    Diyarbakır    Bismil Babahaki Köyü İlkokulu Öğrt.
66    Zeki SAVRUK    Diyarbakır- Hazro Dadaş Köyü - 1993    1993    Diyarbakır    Hazro Dadaş Köyü Okulu Öğrt.
67    Sezgin KEÇECİ    Diyarbakır-Kulp-Lice Ağaçlı Yol Ayrımı - 1993    1993    Diyarbakır    Kulp Ağaçlı Köyü İlkokulu Öğrt.
68    Fatih TEKİN    Diyarbakır- Kulp-Lice Ağaçlı Yol Ayrımı - 1993    1993    Diyarbakır    Kulp Ağaçlı Köyü İlkokulu Öğrt.
69    Hüseyin YAVUZ    Diyarbakır- Lice Dağlık Bölgesi – 1993    1993    Diyarbakır    Hazro Dadaşağılı Köyü Okulu Öğrt.
70    A.Nurettin SOYER    Diyarbakır- Lice İlçesi  - 1993    1993    Diyarbakır    Lice Kıralan Köyü Okulu Öğrt.
71    Mehmet DAYAN    Diyarbakır- Merkez Bağlar Sağlık Ocağı -1993    1993    Diyarbakır    İ.H.L. Öğrt.
72    Elif LİVAN    Diyarbakır-Merkez Buçuktepe Köyü  - 1993    1993    Diyarbakır    Buçuktepe İlkokulu Öğrt.
73    Nuriye AK    Diyarbakır- Merkez Buçuktepe Köyü İlk.Lojmanı - 1993    1993    Diyarbakır    Merkez Buçuktepe Köyü İlkokulu Öğrt.
74    Zübeyir AKKOÇ    Diyarbakır- 5 Nisan Mah. - 1993    1993    Diyarbakır    Merkez Hürriyet İlkokulu Öğrt.
75    Ramazan Aydın  BİLGE    Diyarbakır- 5 Nisan Mah. - 1993    1993    Diyarbakır    Merkez Hürriyet İlkokulu Öğrt.
76    Neşe ALTEN    Diyarbakır-Bismil Çavuşlu Köyü - 1993    1993    Diyarbakır    Bismil Çavuşlu Köyü İlkokulu Öğrt.
77    Etem YAŞAR    Diyarbakır- Hazro Dadaş Köyü - 1993    1993    Diyarbakır    Hazro Dadaş Köyü İlkokulu Öğrt.
78    Mehmet FİDAN    Diyarbakır-Kulp Ağaçlı Köyü  - 1993    1993    Diyarbakır    Silvan Kulp Köyü Okulu Öğrt.
79    Ali Şahap SALIK    Diyarbakır- Ticaret Meslek Lisesi - 1993    1993    Diyarbakır    Ticaret Meslek Lisesi Öğrt.
80    Kemal SERT    Mescit Mahallesi Eskibitlis Cad. - 1993    1993    Diyarbakır    Silvan E.M.L. Öğrt.
81    Osman ÇİÇEK    Diyarbakır- Silvan Darköprü Mevkii - 1993    1993    Kars    Merkez Aydın Alan Köyü Ortaokulu Öğrt.
82    Ertuğrul ALPTEKİN    Mardin- Nusaybin A.Kadirpaşa Mah. - 1993    1993    Mardin    Nusaybin F.S.Mehmet İlkokulu Öğrt.
83    Mehmet BİROL    Bingöl- Elazığ Karayolu Bilaloğlu Mevkii  - 1993    1993    Muş    Malazgirt İyikomşu Köyü Okulu Öğrt.
84    İsmail ÇELİK    Siirt – Kurtalan Kayabağlar Beldesi – 1993    1993    Siirt    Kurtalan Kayabağlar Ortaokulu Öğrt.
85    Gürez ŞİMŞEK    Şanlıurfa – Birecik Öğretmenevi  Lokali  - 1993    1993    Şanlıurfa    Birecik Lisesi Öğrt.
86    Zeki ŞENOĞLU    Şanlıurfa- Birecik Öğretmenevi  Lokali - 1993    1993    Şanlurfa    Birecik Lisesi Öğrt.
87    Nurgül ALADAĞ(KALE)    Aşağıtorunoba Dumantepe Köyü Yol Üzeri  - 1993    1993    Tunceli    Ovacık YİBO Öğrt.
88    Bayram ALADAĞ    Aşağıtorunoba Dumantepe Köyü Yol Üzeri – 1993    1993    Tunceli    Ovacık Mareşal Çakmak Lisesi Öğrt.
89    Nevzat AKDEMİR    Tunceli- Çemişgezek Tekeli Köyü – 1993    1993    Tunceli    Çemişgezek Tekeli Köyü Okulu Öğrt.
90    Hamza ÇETİN    Tunceli- Merkez Meşeyolu Köyü - 1993    1993    Tunceli    Merkez Meşeyolu Köyü İlkokulu Öğrt.
91    Erkan AYDIN    Tunceli – Merkez Meşeyolu Köyü  - 1993    1993    Tunceli    Merkez Meşeyolu Köyü İlkokulu Öğrt.
92    Zafer ÖZDENİZ    Tunceli- Merkez Çalkıran Köyü  - 1993    1993    Tunceli    Merkez Geyiksu YİBO Öğrt.
93    Halil KANDEMİR    Tunceli- Merkez Çalkıran Köyü  - 1993    1993    Tunceli    Merkez Geyiksu YİBO Öğrt.
94    Feyzi KATAR    Tunceli – Pertek Pirinçci Köyü - 1993    1993    Tunceli    Pertek Pirinçci Köyü İlkokulu Öğrt.
95    Taşkın SENGER    Tunceli- Pertek Pirinçci Köyü - 1993    1993    Tunceli    Pertek Pirinçci Köyü İlkokulu Öğrt.
96    Orhan BAKIŞ    Tunceli- Pertek Pirinçci Köyü  - 1993    1993    Tunceli    Pertek Pirinçci Köyü İlkokulu Öğrt.
97    Ünal ATLI    Tunceli- Pertek  Pirinçci Köyü  - 1993    1993    Tunceli    Pertek Pirinçci Köyü İlkokulu Öğrt.
98    Ayhan KURAL    Tunceli- Pülümür Merkez  - 1993    1993    Tunceli    Pülümür Gazi Lisesi Öğrt.
99    Mehmet İZDAL    Van- Gevaş Koçaklı Köyü – 1993    1993    Van    Gevaş Koçaklı Köyü İlkokulu Öğrt.
100    Sait KORKMAZ    Ağrı-Doğubeyazıt Kazan Köyü İlkokulu Bahçesi – 1994    1994    Ağrı    Doğubeyazıt Kazan Köyü Okulu Öğrt.
101    Adnan TUNCA    Batman- Beşiri Çevrimova Köyü - 1994    1994    Batman    Beşiri Çevrimova Köyü İlkokulu Öğrt.
102    Mustafa GÜMÜŞ    Batman – Beşiri Çevrimova Köyü  - 1994    1994    Batman    Beşiri Çevrimova Köyü İlkokulu Öğrt.
103    Sıtkı ABDİOĞLU    Batman- Merkez 19 Mayıs İlköğretim Okulu - 1994    1994    Batman    Merkez 19 Mayıs İlkokulu Öğrt.Müdürü
104    Erkan ÖZCAN    Batman- Sason Yolüstü Köyü - 1994    1994    Batman    Sason Yolüstü Köyü Okulu Öğrt.
105    M.Nuri  DEMİRALP    Diyarbakır- Bağlar Emek Cad. - 1994    1994    Diyarbakır    Atatürk Lisesi Öğrt.
106    Kemal GÜÇER    Diyarbakır- DSİ Bölge Müdürlüğü Karşısı - 1994    1994    Diyarbakır    M.Akif Ersoy İ.Ok. Öğrt.
107    Hasan AKAN    Diyarbakır- 5 Nisan Mah. Barış Cad. - 1994    1994    Diyarbakır    Merkez N.Kemal Lisesi Öğrt.
108    Recep  OYUR    Diyarbakır – Merkez - 1994    1994    Diyarbakır    Gazi Ortaokulu Öğrt.
109    M.Ali DURAK    Diyarbakır- Silvan - 1994    1994    Diyarbakır    Silvan Cumhuriyet İ.Ok.Öğrt.
110    Ersoy YORULMAZ    Erzurum-Tekman Düzyurt Köyü Çıkışı-  1994    1994    Erzurum    Tekman Susuz Köyü Okulu Öğrt.
111    Nurullah SARAÇ    Erzurum- Tekman Düzyurt Köyü Çıkışı - 1994    1994    Erzurum    Tekman M.Ahmet İlkokulu Öğrt.
112    Ragıp KÖSE    Erzurum- Tekman Düzyurt Köyü Çıkışı- 1994    1994    Erzurum    Tekman Katranlı Köyü Öğrt.
113    Ali BULUT    Erzurum- Tekman Düzyurt Köyü Çıkışı - 1994    1994    Erzurum    Tekman Taşkesen Okulu Öğrt.
114    Mahmut ÇATALKAYA    Mardin- Savur Gengii Köyü  - 1994    1994    Mardin    Savur Başkavak İ.Ok.Öğrt.
115    M.Zeki ÖDÜK    Mardin- Savur Gengii Köyü - 1994    1994    Mardin    Savur Başkavak İ.Ok.Öğrt.
116    Erol ERCAN    Mardin- Savur Gengii Mezrası  - 1994    1994    Mardin    Savur Başkavak İ.Ok.Öğrt.
117    Ali YILDIZ    Mardin- Savur Gengii Mezrası  - 1994    1994    Mardin    Savur Başkavak İ.Ok.Öğrt.
118    Mustafa BOZ    Şırnak- Cizre İ.H.L. Meydanbaşı Sokak - 1994    1994    Şırnak    Cizre İ.H.L. Öğrt.
119    Vedat İNAN    Tunceli- Mazgirt Darıkent Nahiyesi - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
120    Mustafa KARINCA    Tunceli- Mazgirt-Darıkent Nahiyesi - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
121    Ali İhsan ÇETİNKAYA    Tunceli- Mazgirt Darıkent Nahiyesi - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
122    Rüstem ŞEN    Tunceli- Mazgirt Darıkent Nahiyesi  - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
123    Metin KAYNAR    Tunceli- Mazgirt Darıkent Nahiyesi  - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
124    Buminhan TEMİZKAN    Tunceli- Mazgirt Darıkent Nahiyesi  - 1994    1994    Tunceli    Mazgirt Darıkent İ.Ok.Öğrt.
125    Atilla AYDOĞDU    Tunceli- Nazımiye Karayolu - 1994    1994    Tunceli    Nazımiye YİBO Stj.Öğrt.
126    Metin GENÇDAL    Tunceli- Ovacık Karayolu Karşılar Köyü Mevkii - 1994    1994    Tunceli    Ovacık Yeşilyazı İ.Ok.Öğrt.
127    Hayati KAPUKAYA    Bingöl-Mrk. Ağaçeli Köyü ile Kardeşler Köyü Mevki-1994    1994    Van    Çatak Cumhuriyet İlkokulu Öğrt.
128    Şeyho KURTULMUŞ    Hürriyet Mh.Hürriyet İ.O.Karşısı Köy Minübüs Dur.-1995    1995    Batman    Merkez Zorköy İ.O.Öğrt.
129    Necati ÇİÇEK    Çiftel Yapı Koop.Evleri  Gül Apt.-1995    1995    Diyarbakır    Merkez İ.H.L.Öğrt.
130    Ökkeş KAYA    Mardin- Dargeçit Bağözü Köyü – 1995    1995    Mardin    Dargeçit Sakarya İ.Ok.Stj.Öğrt.
131    Gürkan ARITÜRK    Mardin-Dargeçit Bağözü Köyü -1995    1995    Mardin    Dargeçit Atatürk İ.Ok.Öğrt.
132    Hüseyin KOCABAŞ    Sivas-Kangal Alacahan Akgedik Mevkii- 1995    1995    Tokat    Pazar Tic.Meslek Lisesi Öğrt.
133    Aynur SARI    Diyarbakır-Altındağ Dinlenme Tesisleri - 1996    1996    Diyarbakır    Ergani K.M.L.Öğrt.
134    M.Sadettin KÜÇÜK    Diyarbakır-Hantepe Köyü -1996    1996    Diyarbakır    Hantepe Köyü İ.Ok.Öğrt.
135    Cuma İBİŞ    Diyarbakır-Hantepe Köyü -1996    1996    Diyarbakır    Hantepe Köyü İ.Ok.Öğrt.
136    Nesrin ÜNÜGÜR    Diyarbakır-Hantepe Köyü -1996    1996    Diyarbakır    Hantepe Köyü İ.Ok.Öğrt.
137    Uğur GÖREN    Diyarbakır-Hantepe Köyü -1996    1996    Diyarbakır    Hantepe Köyü İ.Ok.Öğrt.
138    Hacı Ömer SERİN    K.Maraş- Ekinözü Altınyaprak Köyü- 1996    1996    K.Maraş    Ekinözü Çiftlikkale Davutlar Köyü Ok.Öğrt.
139    Nurettin ARSLAN    K.Maraş-Ekinözü Altınyaprak Köyü - 1996    1996    K.Maraş    Ekinözü Altınyaprak Sarıgül Köyü Öğrt.
140    Aydın YILMAZ    K.Maraş- Ekinözü Altınyaprak Köyü - 1996    1996    K.Maraş    Ekinözü Altınyaprak Köyü
141    Lütfi ÖLMEZ    Diyarbakır - 1997    1997    Diyarbakır    Ticaret Meslek Lisesi Öğretmeni
142    Oktay BULUN    Mersin – Tarsus - 1997    1997    Mersin    Tarsus Turgut İçgören İ.Ok.Öğrt.
143    Mustafa ÖZKAN    Mersin – Tarsus - 1997    1997    Mersin    Tarsus İ.H.L. Ögrt.ve Md.Yrd.
144    Dilay KERMAN    Tunceli - 2011    2011    Tunceli    Rehberlik ve Araştırma Merkezi Öğrt.
145    Ahmet ARCAGÖK    Diyarbakır - 1993    1993    Diyarbakır    Diyarbakır Merkez Yeni İlkokulu Öğretmeni
146    Ömer Faruk BİNGÖL    Ankara - 1980    1980    Ankara    Ankara Çankaya Büyükesat Özyurt İlkokulu Müdürü
147    Şenay Aybüke YALÇIN    Batman- 2017    2017    Batman    Batman ili Kozluk ilçesi Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmeni
148    Necmettin YILMAZ    Şanlıurfa -2017    2017    Şanlıurfa    Şanlıurfa ili Siverek ilçesi Çiftçibaşı İlkokulu öğretmeni
149    Yusuf ELİTAŞ    Ankara-2016    2016    Ankara    15 Temmuz Şehidi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

google.com, pub-8738498804284661, DIRECT, f08c47fec0942fa0