Öne Çıkanlar Hakan Bayrakçının son anket sonuçları 2020 ağustos Bamsı Beyrek Kimdir İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı Vali Kamuran Taşbilek Kimdir Harun Kavaklıdere Kimdir

KPSS'siz 5 memur alımı yapılacak

MERSİN ÜNİVERSİTESİ 5 PERSONEL ALIMI

İş arayanlara müjde !

KPSS 'ye giremedim,girsem de yüksek puan alamadım diyen işsizlere bugün iyi bir haber geldi.

Mersin Üniversitesi KPSS şartı aramadan 5 adet boş kadroya sözleşmeli personel alacak.

Mersin Üniversitesi'nde çalıştırılmak üzere 5 adet kadroya KPSS şartı olmadan sözleşmeli canlı model alacak.

Mersin Rektörlüğü'nden gelen açıklamaya göre, başvurular bugün yani 9Eylül 2019 tarihinde başladı ve 23 Eylül 2019 tarihinde sona erecek.

Alınacak canlı modeller Güzel Sanatlar Fakültesi'nde çalıştırılacak.

Erkek adayların askerliği yapmaları,muaf olmaları veya tecilli olmaları gerekiyor.

Başvuruların şahsen Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ne gerekli belgelerle yapılması isteniyor.

İŞTE TÜM DETAYLAR

1 - Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

d) Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.

e) 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

f) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır)

2 - Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3 - Yapılan başvurularda KPSS puan şartı aranmamaktadır, asıl aday mülakat sonucunda belirlenecektir.

BAŞVURU SEKLİ VE YERİ:

1 - Müracaatlar ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen ilk iş gününden itibaren l5 gün içinde (mesai bitimine kadar) Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binasına istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

2 - Posta ile yapı lan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULARIN DEGERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Mülakat sonucunda atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde Mersin.edu.tr adreslerinden ilan edilecektir. Kadronun 1 (bir) katı kadar yedek belirlenecektir. Asıl kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Asıl ve Yedek olarak yerleştirilen adaylara güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olanların ataması yapılacak olup, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmayanların atamaları yapılmayacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

1 - Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi

2 - Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

3 - Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi

4 - Fotoğ raf (2) adet

5 - Savcılık iyi hal kağıdı. (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.)

6 - İş talep formu (ektedir)

MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İŞ TALEP FORMU

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

google.com, pub-8738498804284661, DIRECT, f08c47fec0942fa0